Упис првака у библиотеку

У четвртак 10. 10. 2024. године реализован је упис првака у школску библиотеку. Ученици првог разреда у библиотеци провели су један школски час дружећи се са библиотекарком и књигама. Дружење је протекло уз пријатан  разговор о правилима понашања и коришћења библиотечке грађе, о школској библиотеци и активностима које се у њој организују, о књигама и важности читања. Након тога уследио је квиз знања за прваке.

Током дружења ђаци су били изузетно активни постављали су разна питања, али и одговарали на она која су њима постављена. Дружење је завршено уз  доделу чланских картица, обележивача за књиге, симболичних поклончића  и првим задужењима ученика. Дружењу је присуствовало двадесет (20) ученика. Реализатор активности Марина Чакаревић, школски библиотекар.

Loader Loading…
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab