Спискови ученика 2020/2021

Списак ученика првог разреда ИО Миоковци:

  1. Андрија Дамљановић
  2. Филип Лучић
  3. Наталија Милошевић
  4. Јанко Мићовић
  5. Алекса Радовановић
  6. Стефан топаловић

Учитељ: Маријана Бијелић


Списак ученика првог разреда ИО Милићевци:

  1. Јездић Андреа
  2. Комадинић Страхиња
  3. Милић Лазар
  4. Миловановић Ђорђе

Учитељ: Милован Станисављевић


Списак ученика првог разреда – матична школа

  1. Милица Арсенијевић
  2. Наталија Бањац
  3. Матеја Васовић
  4. Ана Гавриловић
  5. Нина Јовановић
  6. Анђела Милинковић
  7. Давид Милојевић
  8. Лана Милошевић
  9. Анђела Мирковић
  10. Марко Михаиловић
  11. Ђорђе Никитовић
  12. Ђурђа Шишовић

Учитељ: Јелена Зарић


Списак ученика другог разреда ИО Милићевци:

  1. Миловановић Александра
  2. Пеулић Елена
  3. Филиповић Душан
  4. Никшић Николина
  5. Радуловић Лука

Учитељ: Милован Станисављевић


Списак ученика другог разреда ИО Миоковци:

  1. Јана Мићовић
  2. Павле Максимовић
  3. Душан Поледица
  4. Марко Поледица
  5. Стефан Радојичић

Учитељ: Душица Шошић


Списак ученика другог разреда – матична школа:

  1. Благојевић Анђела
  2. Благојевић Јована
  3. Босић Софија
  4. Јеремић Дуња
  5. Ковачевић Никола
  6. Милојевић Елена
  7. Милуновић Марта
  8. Мићовић Урош
  9. Никитовић Љубица
  10. Сретеновић Милица

Учитељ: Биљана Милошевић


Списак ученика трећег разреда ИО Миоковци:

  1. Сара Лучић
  2. Ивона Младеновић
  3. Лена Топаловић

Учитељ: Маријана Бијелић


Списак ученика трећег разреда ИО Милићевци:

  1. Никшић Николина
  2. Радуловић Лука

Учитељ: Милован Станисављевић


Списак ученика трећег разреда – матична школа:

  1. Андрић Павле
  2. Буђевац Дуња
  3. Веребић Никола
  4. Ђуровић Лана
  5. Кораксић Љубица
  6. Крсмановић Андреј
  7. Крсмановић Сузана
  8. Крџић Томислав
  9. Недељковић Крстина
  10. Пауновић Николина
  11. Перишић Вања
  12. Радовановић Петар
  13. Радосавчевић Марко
  14. Томовић Немања
  15. Шишовић Ангелина

Учитељ: Вера Јаћимовић


Списак ученика четвртог разреда ИО Миоковци:

  1. Катарина Максимовић
  2. Ема Илић
  3. Јован Јарић
  4. Владан Лазовић
  5. Никола Милошевић
  6. Нина Поледица

Учитељ: Душица Шошић


Списак ученика четвртог разреда – матична школа:

  1. Давид Андрић
  2. Бојана Бањац
  3. Коста Благојевић
  4. Исидора Буђевац
  5. Јована Бујак
  6. Матеја Вуковић
  7. Драгана Гавриовић
  8. Кристина Ђуровић
  9. Катарина Лазаревић
  10. Милица Марковић
  11. Андрија Милојевић
  12. Теодора Милојевић
  13. Вукашин Мојићевић
  14. Лидија Николић
  15. Ања Стевелић
  16. Андреј Чакаревић
  17. Анастасија Шишовић

Учитељ: Мира Лазовић


Списак ученика петог разреда:

  1. Емилија Арсенијевић
  2. Миа Гавриловић
  3. Љубица Глишић
  4. Драган Дамљановић
  5. Радмила Ђевић
  6. Мирко Ђуровић
  7. Невена Костић
  8. Лука Крупеж
  9. Ђорђе Лазаревић
  10. Викторија Лечеји
  11. Анђелина Милојевић
  12. Огњен Мићовић
  13. Сара Недељковић
  14. Христина Николић
  15. Ђорђе Обрадовић
  16. Анђелка Попадић
  17. Анабела Радојичић
  18. Младен Ристић
  19. Павле Сретеновић
  20. Иван Стевановић
  21. Марија Стевелић
  22. Јована Топаловић

Одељенски старешина: Маријана Стевановић


Списак ученика шестог разреда:

  1. Благојевић Александар  
  2. Благојевић Николина     
  3. Јелесијевић Александра
  4. Каљевић Немања             
  5. Марковић Лазар             
  6. Мирковић Ђорђе            
  7. Петронијевић Бојан       
  8. Поповић Лука                 
  9. Радовановић Тамара   
  10. Радосавчевић Милош    
  11. Тодорић Магдалена     
  12. Шаиновић Давор           
  13. Шајиновић Јана             
  14. Шишовић Софија           

Одељенски старешина: Ђорђе Павловић


Списак ученика седмог разреда:

  1. Милош Бањац
  2. Бојана Вучићевић
  3. Алекса Глишовић
  4. Анђела Дамљановић
  5. Ђурђина Јелесијевић
  6. Анђела Крсмановић
  7. Никола Марковић
  8. Павле Мићовић
  9. Михаило Михаиловић
  10. Игор Мојићевић
  11. Дамир Николић
  12. Мирослав Панић
  13. Стефан Перишић
  14. Јана Поповић
  15. Кристина Радовановић
  16. Огњен Ристановић
  17. Никола Топаловић
  18. Бојана Ћирић
  19. Ива Шишовић

Одељенски старешина: А. Јовановић


Списак ученика осмог разреда:

  1. Ива Арсенијевић
  2. Јелена Бањац
  3. Сара Барачков
  4. Немања Благојевић
  5. Анђела Бојовић
  6. Милош Бујак
  7. Ана Вуковић
  8. Злата Вуковић
  9. Марина Вукомановић
  10. Николина Вукомановић
  11. Милица Глишић
  12. Милан Јелесијевић
  13. Кристина Каљевић
  14. Мина Ковачевић
  15. Тамара Корица
  16. Давид Крупеж
  17. Јована Недељковић
  18. Павле Поповић
  19. Милета Радовановић
  20. Ристо Ристић
  21. Никола Томовић
  22. Невена Ћирић
  23. Милош Чкоњевић
  24. Алекса Шајиновић
  25. Лука Шишовић

Одељенски старешина: Ј. Милинковић

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *